VAG-COM
Profesionálna diagnostika pre komunikáciu s riadiacimi jednotkami vozidiel
VW, AUDI, SEAT, ŠKODA


 

VAG-COM je počítačový program, ktorý sa prostredníctvom osobného počítača spojí s riadiacimi jednotkami všetkých vozidiel Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda a Ford Galaxy). Svojími funkciami je kompatibilný s diagnostikou VAG 1552 a VAS 5051, ktoré používajú autorizované servisy.

 

VAG-COM funguje v akomkoľvek počítači. Podmienkou je naištalovaný operačný systém Windows 95, 98 alebo vyšší a voľný jeden komunikačný sériový port COM alebo port USB. Na pevnom disku zaberá cca 4 MB. Ideálne je mať tento program v notebooku (nie je podmienkou) a tak je možné vozidlo merať aj počas jazdy.

 

Sada VAG-COM Standard

___________________________________________________

...najjednoduchšia a najlacnejšia varianta diagnostiky VAG-COM

Obsahuje len samotný program VAG-COM a najjednoduchší pripojovací kábel K-COM (2m) len do COM portu. Sada je určená len pre jeden počítač. Obsahuje väčšinu dostupných funkcií používaných v automobilovej diagnostike. Aktualizácia programu bude poskytovaná za poplatok a nebude v takom rozsahu ako pre sady VAG-COM Standard+ a vyššie.

 

Sada VAG-COM Standard+

___________________________________________________

...pokročilejšia varianta sady VAG-COM Standard

Obsahuje len samotný program VAG-COM a inteligentný pripojovací kábel HEX-COM alebo HEX-USB (2m) pre COM alebo USB port. Vďaka hardwarovému kľúču, ktorý je súčasťou pripojovacieho kábla, je sada určená pre ľubovoľný počet počítačov. Obsahuje všetky dostupné funkcie používané v automobilovej diagnostike. Aktualizácia programu bude poskytovaná za poplatok.

 

Sada VAG-COM Max2000   aj pre CAN-BUS !!!

___________________________________________________

...štandardná diagnostika s rozšírenými funkciami

Sada obsahuje program VAG-COM, inteligentný pripojovací kábel HEX-CAN (2m) pre COM alebo USB port a diagnostickú príručku VIS, v ktorej sú popísané postupy pre hľadanie závad a nastavovanie konfigurácií riadiacich jednotiek. Vďaka hardwarovému kľúču, ktorý je súčasťou pripojovacieho kábla, je sada určená pre ľubovoľný počet počítačov. Obsahuje všetky dostupné funkcie používané v automobilovej diagnostike. Aktualizácia programu bude poskytovaná za poplatok.

 

Sada VAG-COM PROFI  aj pre CAN-BUS !!!

___________________________________________________

...určená pre profesionálne použitie v každom servise

Sada obsahuje program VAG-COM, inteligentný pripojovací kábel HEX-CAN (2m) pre COM alebo USB port a diagnostickú príručku VIS, v ktorej sú popísané postupy pre hľadanie závad a nastavovanie konfigurácií riadiacich jednotiek, redukcie na staršie vozy VW, Audi, Seat, redukciu na Š-Favorit a predlžovací kábel dĺžky 1,8 m alebo 3 m. Celá sada je prehľadne uložená v plastovom kufríku. Vďaka hardwarovému kľúču, ktorý je súčasťou pripojovacieho kábla, je sada určená pre ľubovoľný počet počítačov.

 

Prednosti sw VAG-COM:

-          bezkonkurenčne najnižšia cena

-          najnovšia komunikácia po CAN vrátane vypínania a zapínania transportného módu

-          prehľadné usporiadanie a jednoduché intuitívne ovládanie

-          neničí riadiace jednotky airbagov

-          protokol KWP 2000

 


Podrobný cenník programu Vag-com s obrázkami.

STIAHNITE SI DEMO VERZIU PROGRAMU VAG_COM TU.

 
V SR dodáva:  


GLOBAL TRADE - Ing. Ľudovít Koszorús

VLKY č. 150, 900 44
Tel.: 02/45647461
Fax: 02/45647462
Mobil: 0905 600763
e-mail: info@global-trade.sk
www.global-trade.sk